• Knižná burza v ŠKD

• 27.03.2024 10:17
      • Že marec sa nespája len s príchodom jari a teplejšími dňami, ale že nesie hrdý názov „mesiaca knihy“, to vedia i žiaci všetkých oddelení v našom Školskom klube detí. Pod záštitou vychovávateliek a vychovávateľov sa totižto v stredu, 20.3., uskutočnila burza kníh.

Príjemne strávené popoludnie sprevádzala i dôležitá myšlienka motivovať najmladších žiakov našej školy k čítaniu. V dnešnej internetovej dobe je to ozaj náročná úloha, no predsa bolo stredajšie popoludnie úspešné. Žiaci mali za úlohu priniesť do školy knihy, ktoré už mali dávno prečítané a vďaka knižnej burze mali možnosť ich vymeniť so spolužiakmi za nové, ktoré by u iných len zapadali prachom. Každá knižka má tak druhú šancu osloviť ďalších čitateľov!

Pevne veríme, že čítanie nikdy nebude nudnou aktivitou a aj vďaka podobným podujatiam sa aj naďalej bude tešiť obľube.