• Svetový deň zvierat - ŠKD VII.oddelenie

• 06.10.2023 14:57
      • Svetový deň zvierat je jediný deň v roku s výnimočnou príležitosťou pripomenúť si náš rešpekt a lásku ku všetkým živým tvorom. Je to naša šanca ako poukázať na dôležitosť a význam zvierat po celom svete, nielen tých, ktoré zdieľajú s nami naše obývačky. Aj v našom školskom klube sme na tento deň nezabudli. Veľa z nás má doma zvieratko, o ktoré sa staráme, chránime a milujeme. S deťmi v ŠKD sme sa o nich porozprávali. Pripomenuli sme si, ktoré sú chránené, prečo máme každé jedno zviera ochraňovať a veríme, že budú zvieratká ochraňovať a učiť to aj iných. Deň v ŠKD bol zaujímavý a emotívny, aj pre 3.A. Prekvapením od pani vychovávateľky bolo video, kde deti vôbec nečakali, že sa uvidia so svojimi domácimi miláčikmi. Ich radosti sa medze nekladú, pretože nevedeli, že rodičia poslali fotografie tajne na žiadosť p. vychovávateľky. V niektorých očiach boli slzy, čo nasvedčovalo o dobrých, citlivých srdciach našich žiakov a samozrejme o dobrej výchove zo strany rodičov, našich milých učiteľov a šikovných vychovávateliek. Deti sú naša budúcnosť. H.S.