• ZÁUJMOVÉ ÚTVARY ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020

        • Krúžky školy – hradené vzdelávacími poukazmi:

           

           Názov útvaru

            Meno vedúceho

          útvaru

           

          Ročník

           

           

          Deň/Čas

          Floorbal - ml.žiaci

          p. Kelemen

          4.-5.

          Pondelok: 14:40

          Floorbal – st. žiaci

          p. Kelemen

          6.-8.

          Streda: 14:40

          Matematika - príprava na Testovanie 9

          p. Chytilová

          9.A

          Pondelok: 12:45

          Matematika - príprava na Testovanie 9

          p. Chytilová

          9.B

          Pondelok: 14:00

          Roztlieskavačky

          p.Vičanová

          1.stupeň

          Pondelok: 14:00

          Zábavná nemčina

          p. Mojžitová

          5.-8.

          Pondelok: 13:45

          Zábavná angličtina

          p. Mojžitová

          5.-8.

          Utorok: 13:45

          Výtvarno-estetický

          p. Dlugošová

          2.stupeň

          Streda: 13:30

          Ľudové tance

          p. Rusnák

          5.-9.

          Podľa dohody

          Na ľudovú nôtu

          p. Kaščáková

          1.-6.

          Podľa dohody

          Krúžok všímavosti

          p. Koreňová

          2.

          Utorok: 13:00

          Turistický krúžok

          p. Rusnák

          5.-9.

          1x mesačne podľa dohody/sobota/

          Slovenčina bez chýb

          p. Hostová

          9.A

          Utorok: 13:45

          Slovenčina bez chýb

          p. Hostová

          9.B

          Štvrtok: 12:45

          divaDielko

          p. Hostová

          2.stupeň

          Streda: 12:45

          Hravá matematika

          p. Čarná

          3.

          Štvrtok: 13:00

          Krúžok BIO olympiády

          p. Brunovská

          5.

          Pondelok: 14:00

           

           

           

          Krúžky iných organizácií – platené /bez uplatnenia vzdelávacieho poukazu/

           

          Názov útvaru

           

          Meno vedúceho útvaru

          Ročník

          Deň/Čas

          Veda nás baví

           

           

          2. – 4.

          Štvrtok:

          14:00 – 15:00

          Športový krúžok

               „FitKids“

           

          1. – 4.

          Pondelok:

          16:00-17:00

          Utorok:

          15,00 – 16,00

          Štvrtok:

          15,00 – 17,00

           

          Škola karate Okinavan

           

          p. Debrecký

          1. – 9.

          Utorok:

          16,00 – 17,00

          Štvrtok:

          16,00 – 17,00

           

          Počítačová animácia

          p. Held

          2.- 7.

          Pondelok- piatok:

          časy ešte upresníme

          Kurz anglického jazyka – jazyková

          škola CLASS

          p.Wienk

           

          Utorok:

          1.skup. 14:00-14:45

          2.skup. 14:55-15:40

          Štvrtok:

          1.skup. 14:00-14:45

          2.skup. 14:55-15:40

          Šachový krúžok

           

          Šachová akadémia

          1.- 9.

          Utorok:

          14:30-15:30

           

           

           
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika
      • skola@zsgrosslingova.sk
      • +421 2 5292 3482
      • Grösslingová 48, 811 09 Bratislava
      • 31810993
      • 2021687118
      • Mgr. Mária Hronská riaditelka@zsgrosslingova.sk 0915 724 351
      • Mgr. Michaela Hrnčiarová michaela.hrnciarova@zsgrosslingova.sk 0915 724 350
      • Michaela Vrabková +421 2 5292 3750 zsgrosba.ms@gmail.com
      • Ing. Monika Hatalová vychovnaporadkyna@zsgrosslingova.sk
      • Ing. Eva Ťažká +421 2 5296 8417 zsgrosba.sj@gmail.com
      • PhDr. Marcela Duchková marcela.duchkova@zsgrosslingova.sk 0903 873 284