• Opice z našej police v ŠKD

• 06.10.2023 15:00
      • Dňa 5. októbra 2023 sa žiaci VII. a VIII. oddelenia ŠKD vybrali na krátku výpravu naprieč mestom Bratislava, priamo až k Radošinskému naivnému divadlu. Cieľ bol jasný – divadelné predstavenie detskej klasiky, rozprávky obľúbenej naprieč generáciami: Opice z našej police. Predchádzalo tomu i spoločné čítanie niekoľkých úryvkov v školskom klube. Hodinové predstavenie si všetci zúčastnení užili do poslednej minúty. Spoločne s predstaviteľmi Jožka, Samka a Ferka – a Fricka s Jupkom, samozrejme tiež, zažívali ich najväčšie dobrodružstvá. Na záver sa tešili tomu, ako sa ich opičia rodinka spoločne rozrástla o nových členov. Súdiac podľa nadšeného potlesku na záver, kedy sa deti aj spontánne postavili, nám nezostáva nič iné, než zhodnotiť, že naši žiaci ŠKD toto predstavenie odporúčajú rovno všetkými desiatimi svojim mladším i starším spolužiakom. (S.P.)