• Fašiangy v ŠKD

• 13.02.2024 11:05
      • Nastal čas zábavy a veselíc! V stredu 7.2. sa rozhodli žiaci všetkých oddelení ŠKD ukázať sebe, spolužiakom a celému svetu, prečo fašiangy nazývame to najveselšie obdobie roka. Počas vyučovania už všetci netrpezlivo čakali na moment, keď budú môcť predviesť svoje kostýmy – a dočkali sa! Fašiangový sprievod sa niesol v znamení princezien a športovcov, čarodejníc a rôznych bojovníkov, ale predovšetkým radosti a smiechu. Po ukážke všetkých kostýmov a masiek sa deti opätovne vrátili do svojich tried, kde si pre nich pani vychovávateľky a vychovávatelia pripravili program a občerstvenie, aby bol pre nich tento deň naozaj nezabudnuteľný.
        A my vás všetkých teraz pozývame na virtuálny fašiangový sprievod. Ktorý kostým je váš favorit? (S.P.)