• Predškoláci pozor!

• 27.08.2020 19:44
        • Rozlúčka predškolákov sa uskutoční
          18. júna ( v pondelok) o 15.30 v telocvični.

• Tešíme sa na výlet

• 27.08.2020 19:48

Milí Grösslingáči

7.6.(vo štvrtok) navštívime

Hvezdáreň a planetárium M.R. Štefánika v Hlohovci,
          kde sa pútavou formou dozviete o súhvezdiach severnej oblohy, o slnečnej sústave, vrátane pohybov Zeme.

Príchod ráno do MŠ: najneskôr do 7.30 hod.
          Odchádzame z MŠ: 7.45 hod.
          Predpokladaný návrat: 12.00 hod.

Rodičia nech vám zbalia do plecniačika malé občerstvenie bez čokolády, detskú fľašu s pitnou vodou a vreckovky. Cesta autobusom bude trvať približne hodinu. Nezabudnite ošetriť slabšie žalúdky a na vhodné oblečenie a obutie.

• Chceš pomôcť svojej škôlke?

• 03.05.2018 07:09
        • Ďakujeme všetkým  rodičom, ktorým nie je ľahostajné v akom prostredí  trávia čas naše deti a zapojili sa do jarného upratovania, alebo prispeli 2% na skvalitnenie a zefektívnenie chodu zariadenia.

ĎAKUJEME
        • OLOMÁNIA

• 27.08.2020 19:49
        • Milé deti
          Srdečne Vás pozývame 30.mája, v dopoludňajších hodinách, na podujatie projektu hosť OLOMÁNIE: MOBILNÁ DOPRAVNÁ VÝCHOVA.

• Nadpis