• Rodičia čítajú deťom

• 05.11.2017 06:43
        • Máte doma obľúbenú rozprávkovú knihu, z ktorej deťom čítate? Neváhajte a prečítajte z nej Grösslingáčomyes

• BIB

• 27.08.2020 20:00
        • Motýliky a Sovičky sa dňa 19.10. o 10.00 hodine
          zúčastnia 26. ročníka medzinárodnej súťažnej prehliadky
          originálov ilustrácií kníh pre deti
          Bienále ilustrácií Bratislava (BIB) 2017
          v priestoroch Slovenského národného múzea  na Vajanského nábreží.

• Podporte náš projekt "Komunitný školák na Grősslingovej"

• 16.10.2017 07:57
        • Milí rodičia,
          touto cestou by sme Vás chceli požiadať o podporu nášho projektu pod názvom "Komunitný školák na Grősslingovej", vďaka ktorému môže naša škola získať finančnú odmenu na rekonštrukciu detského ihriska. Hlasovanie za náš projekt bude prebiehať v obchodnom dome Tesco na Kamennom námestí od 3. októbra do 31. októbra. Každý zákazník získa za každý nákup žetón, ktorý za pokladňou môže vhodiť pri našom projekte do tuby. Súťažíme s troma ďalšími projektmi, takže aby sme získali grant, musíme mat čo najviac žetónov. Viac informácii o grantovom programe môžete nájsť na tomto odkaze: https://pomahame.tesco.sk.
          Vopred ďakujeme za každý vhodený žetón.

• Hudobný koncert

• 16.10.2017 07:58
        • Ahojte Grösslingáčismiley
          Pozývame Vás na hudobný koncert
          pod taktovkou Valentína Čekovského
          do Rozprávkového bufetu v piatok 20. 10.
    • Nadpis