• MESIAC MAREC

• 13.03.2022 13:39
        • V mesiaci marec sa v našej materskej škole zúčastníme týchto podujatí :
          14.3. o 10:00 - preventívny program "Póla radí deťom" - SOVIČKY
          16.3. o 9:30 Bábkové divadielko - Všetky deti
          22.3. o 9:30 absolvujú deti z triedy MOTÝLIKY návštevu knižnice
          25.3. o 9:30 absolvujú deti z triedy SOVIČKY návštevu knižnice
          KURZ KORČULOVANIA v termíne od 28.3.-1.4. pre deti z triedy Motýliky a Sovičky
        • Karneval v MŠ

• 03.02.2022 15:56
        • Kedy ? : 23.2.2022
          Program - Karneval párty
                         - Súťaže, hry, aktivity, zábava
          Čo potrebujete ? : Masku a malé občerstvenie
        • Depistáž školskej zrelosti Motýle - Sovy

• 03.02.2022 15:52
        • Informácie z Centra pedagogicko psychologického poradenstva a prevencie(CPPPaP)
          Utorok 8.2 o 8:45h - depistáž šk. zrelosti detí z tr. SOVY- len predškoláci, nie deti. ktoré mali odloženú školskú dochádzku, teda pokračovali v predprimárnom vzdelávaní v tomto šk. roku
          Streda 22.2 o 8.45h- depistáž šk. zrelosti tr. Motýle- len predškoláci a deti ktoré predčasne plnia povinné predprimárne vzdelávanie
    • Nadpis