• Aktuálne informácie

Stránkové dni v ŠJ

doplníme čoskoro

e-mail: zsgrosba.sj@gmail.com

Akékoľvek informácie ohľadom stravovania poskytne vedúca ŠJ osobne

alebo telefonicky na čísle 02 / 52 96 84 17.
          V čase neprítomnosti zastupuje vedúcu ŠJ hlavná kuchárka, p. Ivančíková .

INFORMÁCIE ZO ŠKOLSKEJ JEDÁLNE k šk. roku 2019/20

Zákonný zástupca dieťaťa alebo žiaka uhrádza príspevok na čiastočnú úhradu nákladov vo výške nákladov na nákup potravín podľa vekových kategórií stravníkov školského stravovania v 3. pásme zníženú o dotáciu poskytnutú štátom . Dotácia 1 ,20 € je poskytnutá dieťaťu , ktoré navštevuje posledný ročník materskej školy a žiakovi základnej školy.

Školská jedáleň sa nachádza v 3. finančnom pásme na nákup potravín podľa vekových kategórií detí, platnom od 1. septembra 2019.

Zákonný zástupca dieťaťa uhrádza príspevok na réžiu vo výške 1 EUR/deň za odobratú stravu v materskej škole.

Príspevok na réžiu uhrádza zákonný zástupca aj za stravníkov s diabetes, celiakiou a iným typom diéty, ktorým je umožnená donáška hotového jedla do školskej jedálne v súlade s § 8 ods. 3 písm. b) Vyhlášky MZ SR . 527/2007 Z. z. o podrobnostiach o požiadavkách na zariadenie pre deti a mládež.

Pre prípady neuhradenia neodhlásených obedov bude povinnosť na každý školský rok jednorazovo zaplatiť poplatok vo výške 20,00 €, ktorý sa pri dodržaní podmienok na odhlasovanie na konci školského roka vráti na Váš účet. V prípade neodhlásených obedov sa bude z tejto sumy odrátavať plná hodnota vydaného obeda.

Stravná jednotka pre:

MŠ predškoláci : 1,34 € / za 1 stravnú jednotku

MŠ ostatné deti : 2,54 € / za jednu stravnú jednotku

1. stupeň ZŠ:   1,01 € / za obed
          2. stupeň ZŠ:   1,10 € / za obed
          3. stupeň :        1,41 € / za obed

Evidencia odberu stravy je len na základe čipu. Každý stravník je povinný prevzatie obeda zaznamenať na čítacom zariadení pri okienku v ŠJ.

Novým žiakom budú čipy poskytnuté zadarmo na začiatku školskej dochádzky osobne u vedúcej ŠJ alebo hromadne v triede triednym učiteľom.

Pri strate čipového kľúča je možnosť zakúpenia nového, u vedúcej ŠJ. Hodnota čipu je 2 €.

Číslo účtu ŠJ:

IBAN SK20 0200 0000 3500 2333 8012

Odhlásiť sa zo stravovania je potrebné najneskôr do 14.00 hod v predchádzajúci pracovný deň.

Možnosti odhlasovania :  02/52968417

zsgrosba.sj@gmail.com

Milí rodičia,

deti z materskej školy v budove ZŠ majú v jedálni ZŠ  desiatu. Obed a olovrant sa podáva vo vlastnej jedálni v MŠ na I. poschodí. Deti vo vysunutej MŠ na prízemí majú desiatu, obed a olovrant vo vlastnej jedálni .
          V čase od 12,00 do 14,00 sa stravujú v jedálni ZŠ žiaci I. a II. stupňa a učitelia podľa rozvrhu hodín.